Zbiórka zakończona – kwota zebrana – 1000,00 zł! – serdecznie dziękujemy!

Ten projekt to wyjątkowe międzymiastowe rozgrywki ministrantów odbywające się w Gdyni. Będzie to już V edycja, pierwszy raz organizowana oficjalnie przez naszą fundację.

Uczestnikami są chłopcy w wieku szkolnym. Planowany jest udział ok. 80 dzieci z różnych miast Polski północnej, w tym m. in. z Elbląga, Lęborka, Inowrocławia, Koszalina, Darłowa, Gniezna, Kołobrzegu i Gdyni, gdzie znajdują się klasztory franciszkańskie.

Będą to jednodniowe rozgrywki z udziałem profesjonalnego sędziego zakończone wręczeniem nagród dla uczestników turnieju oraz ich opiekunów. W programie przewidziana jest Msza św. na rozpoczęcie oraz ciepły posiłek po zakończonych rozgrywkach.

Projekt ma na celu promowanie sportu, aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, a także ma uczyć wartości takich jak drużyna, współpraca, gra zgodnie z zasadami. Ma być też okazją dla dzieci na wspólne spędzenie czasu, pogłębianie pasji i umiejętności sportowych.

Tegoroczna edycja odbędzie się 16 czerwca 2018 r.

Organizacja powyższego przedsięwzięcia wiąże się z kosztami rzędu ok. 6 000 złotych. Na koszt składają się: opłacenie wynajmu sali, sędziego, opieki medycznej, zakup prowiantu, nagród oraz koszty organizacji. Każde wsparcie będzie dla nas wielkim odciążeniem i niezastąpioną pomocą.

Przekaż Darowiznę (blik, e-przelew)

20 zł 50 zł 100 zł 200 zł 300 zł 500 zł 1000 zł

Przekaż Darowiznę (VISA, MasterCard, PayPal)

Dowolna kwota